סודות פארוס

פעילויות ואטרקציות

המפרצים המוגנים עם מימי הטורקיז הצלולים והתעלה הרדודה והיפהפיה בין פארוס לאנטיפארוס מהווים כר נרחב למגוון פעילויות ימיות. לאוהבי ספורט המים הרגוע ניתן לשכור סאפ/קאיאק/סירת פדלים עם מגלשה או לצאת ליום שלם של שייט מסביב לאי.  ביולי-אוגוסט אפשר להנות מפארק מים עם מגלשות ו"נהר" זורם, פארק מים אשר מופעל כולו ממי הים האגאי הצלול.

אם אתם אנשי אקסטרים תוכלו ללמוד גלישת קייט במועדון גלישה מומלץ. לגולשי רוח יש מועדונים מומלצים להשכרת ציוד ולימוד ויש את סבב המקצוענים העולמי שמתחרה בפארוס באוגוסט כחלק מאליפות העולם בגלישת רוח. תוכלו גם לצלול וללמוד צלילה באחד המועדונים הטובים באי ולראות את העולם הקסום שמתחת למים. לאוהבי סקי מים יש מספר מקומות מומלצים לספורט המרגש הזה. יש גם מועדונים ללימוד שייט במפרשיות קטנות שבהם ניתן ללמוד ולשכור כלי שייט קטנים לבילוי משפחתי.

ניתן גם להשכיר יאכטות למספר ימים כדי להפליג באזור אך עדיף להזמין מבעוד מועד כי הקיץ הוא שיא עונת ההפלגות ורוב היאכטות מוזמנות חודשים מראש.

Tree Pose

ספורט ימי

לוח ארועים בפארוס

ישנן אינספור אפשרויות לפעילויות משפחתיות בפארוס החל מימי טיול באטרקציות המקומיות (כגון עמק הפרפרים, מערת הנטיפים ועוד) המשך בטיולי אופניים/סוסים, מסלולים רגליים בשמורות הטבע, ימי כיף בחופים המטריפים, מיני גולף, פארק מים, מוזיאון היסטורי, כנסיות ומנזרים עתיקים ושני בתי קולנוע תחת חופת השמיים. בנוסף יש גם הופעות תחת כיפת השמיים. חיי ערב ולילה תוססים בכפרים השונים ומבוכים של רחובות קטנים שמובילים לחנויות בוטיק מיוחדות, טברנות קסומות וברים תוססים. תמיד כיף "ללכת לאיבוד" בסמטאות הצרות והמטופחות ולצוץ פתאום במקום חדש בכפר.

פעילות משפחתית

7.jpg

 להזמנה הקליקו והזמינו, יאמאס

ריכזנו עבורכם הזמנת חופשה בקלות

1/1